KIVANÇ SË SHPEJTI BABA/ Bashkëshortja pozon me barkun e rrumbullakosur – AlpeGossip
KIVANÇ SË SHPEJTI BABA/ Bashkëshortja pozon me barkun e rrumbullakosur

KIVANÇ SË SHPEJTI BABA/ Bashkëshortja pozon me barkun e rrumbullakosur

Aktori shumë i famshëm turk e që prej vitesh ka qenë pjesë e ekranit të TV Klan me serialet e tij, Kivanç Tatlitug së shpejti do të bëhet baba. Bashkëshortja e tij Basak Dizer është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe çifti ndodhen me pushime. Basak ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet në një vend me dëborë dhe në sy bie barku i rrumbullakosur. Çifti po e pret me padurim ardhjen në jetë të gëzimit të tyre të parë por ndërkohë janë treguar edhe të rezervuar në media duke e shijuar në privatësi këtë periudhë.