KIMIKATI bën veprimin e rrezikshëm/ Shihni si e tall Bes Kallaku: Zbrit… (FOTO) – AlpeGossip
KIMIKATI bën veprimin e rrezikshëm/ Shihni si e tall Bes Kallaku: Zbrit… (FOTO)

KIMIKATI bën veprimin e rrezikshëm/ Shihni si e tall Bes Kallaku: Zbrit… (FOTO)

Ditët e fundit është shkruar gjatë në media për largimin nga “Portokalli” të Olsi Bylykut, i njohur ndryshe me emrin e personazhit të tij kryesor, Kimikatit. Para pak ditësh, aktori ka sqaruar publikisht largimin e tij nga shoë i humorit duke shprehur mirënjohje dhe falenderime për të gjithë stafin e “Portokalli”-së dhe miqtë që bëri gjatë kohës që punoi në Top Channel. Kimikati u shpreh se po largohej i përlotur nga ky program por nuk ka dhënë një arsye konkrete përse.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme për fansat e tij dhe e fundit është nga hedhja e tij me parashutë në Llogara, një veprim që jo të gjithë do e bënin.

Por sigurisht që nuk mund të mos komentonte miku i tij i mirë, Bes Kallaku i cili në kuadër të shakasë i ka thënë: “Zbrit he lkur se po të shti naj njoni për laraskë”.