Ju kujtohet Olta e “BB3” / Shihni si është transformuar në një bjonde SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet Olta e “BB3” / Shihni si është transformuar në një bjonde SEKSI (FOTO)

Ju kujtohet Olta e “BB3” / Shihni si është transformuar në një bjonde SEKSI (FOTO)

Ka qenë padyshim një nga personazhet më të diskutuar në edicionin e tretë të Big Brother.
Flasim për bukuroshen Olta Sheta, e cila kujtohet edhe për “trekëndëshin” e saj të dashurisë mes Bertinës dhe Erionit. Megjithatë ajo sot duket më seksi se kurrë dhe me një pamje krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.