“E KAM NGRËNË TURPIN ME BUKË”/ Dojna Mema del në rrugë me peshqir sepse… (FOTO) – AlpeGossip
“E KAM NGRËNË TURPIN ME BUKË”/ Dojna Mema del në rrugë me peshqir sepse… (FOTO)

“E KAM NGRËNË TURPIN ME BUKË”/ Dojna Mema del në rrugë me peshqir sepse… (FOTO)

Dojna Mema është një nga moderatoret bukuroshe e cila së fundmi po prezanotn edhe “The Voice Kids”.

Teksa përditë është nën trysnin e të dukurisht bukur fizikisht , në raste të veçanta mund të ndodhin edhe të papritura.

Teksa ka qenë në një parukier dukr regulluar flokët e saj, papritur kanë ikur dritat dhe ka dalë me peshqir në rrugë.

“Kur ikin dritat dhe s’ke tharë kokën por ti ske turp se e ke ngrënë me bukë kur re nga shkallët para fiksimit”, ka shkruar ajo krahas fotos me humor.

/AlpeNews.al