“Çmendi” ndjekësit me trupin e saj në plazh/ Shihni sa kanë kushtuar këto bikini të Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
“Çmendi” ndjekësit me trupin e saj në plazh/ Shihni sa kanë kushtuar këto bikini të Lori Hoxhës (FOTO)

“Çmendi” ndjekësit me trupin e saj në plazh/ Shihni sa kanë kushtuar këto bikini të Lori Hoxhës (FOTO)

Blogerja e njohur Lori Hoxha ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të veshjeve të kushtueshme.

Vetëm pak çaste më parë trashëgimtarja e Top Channel postoi një foto me bikini nga pushimet në Miconos.

Por një faqe në instagram ka zbuluar se sa ka kushtuar veshja e Lorit.

Bikinit janë të markës “The Minimale Animale” dhe kanë kushtuar për plot 100.00$.