TREND KUDO NË BOTË/ Reperi i famshëm amerikan bën me dy duar shqiponjën – AlpeGossip
TREND KUDO NË BOTË/ Reperi i famshëm amerikan bën me dy duar shqiponjën

TREND KUDO NË BOTË/ Reperi i famshëm amerikan bën me dy duar shqiponjën

Reperi i famshëm i hiteve “In da club”, “Candy shop”, etj, 50 Cent, është një prej personazheve më të famshëm të showbizit në mbarë botën dhe hitet e tij kanë rezultuar më të suksesshmit e të gjitha kohërave.

Së fundmi, reperi është fotografuar duke bërë me dy duar simbolin e shqiponjës, që tashmë është bërë trend kudo.

Ai shfaqet krah një fansi dhe të dy kanë kryqëzuar duart, teksa kanë pozuar përpara kamerës.