TË LUMTUR SA MË S’KA/ Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti çek blejnë shtëpi të re (FOTO) – AlpeGossip
TË LUMTUR SA MË S’KA/ Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti çek blejnë shtëpi të re (FOTO)

TË LUMTUR SA MË S’KA/ Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti çek blejnë shtëpi të re (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka njoftuar fansat se ka blerë shtëpi të re.

Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram.

“PO!!! Ne kemi shtëpi të re”, ka shkruar në diçiturë.

Afërdita dhe Jakup Kindl u martuan në qershor të vitit që lamë pas në Miami por nuk dihet akoma se ku e kanë blerë shtëpinë.

Dreshaj po ashtu që një kohë të gjatë ka paralajmëruar projektin e ri të cilin se ka lansuar ende.