BASHKË DHE TË NDARË/ Kjo foto vërteton më së miri marrëdhënien e paparë mes Kourtney-t dhe ish bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
BASHKË DHE TË NDARË/ Kjo foto vërteton më së miri marrëdhënien e paparë mes Kourtney-t dhe  ish bashkëshortit (FOTO)

BASHKË DHE TË NDARË/ Kjo foto vërteton më së miri marrëdhënien e paparë mes Kourtney-t dhe ish bashkëshortit (FOTO)

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick janë prindër për t’u marrë shembull!

Dhe ja përse…

Kourtney Kardashian vendosi të ndajë me ndjekësit e saj në “Instagram” një foto të paparë, ku tregonte marrëdhënien me ish-partnerin. E shtrirë në shtrat, nëna e tre fëmijëve pozon e veshur me një fustan me një të çarë guximtare shumë sensuale. Disa centimetra larg saj, qëndronte ish-partneri Scott Disick, teksa lexonte një libër vëogëlushes Penelope.

Nuk dimë ç’të themi, veçse BRAVO! Dy prindër që kanë lënë pas të gjitha mosmarrëveshjet mes tyre për të qënë sa më të lumtur me fëmijët e tyre.

Scott dhe Kourtney vendosën t’i jepnin fund lidhjes së tyre në vitin 2015! Tanimë, ata po përpiqen të rrisin të ndarë tre fëmijët e tyre, Mason, Penelope dhe Reign.

Ndaj, vendosën të kalojnë ditën e “Falenderimeve” së bashku duke veshur edhe pizhamet njësoj..

Apo, Scott shkoi në një udhëtim me ta në Bali!

Për të mos harruar se Scott është në një lidhje dashurie me Sofia Richien, ndërsa Kourtney është një shpirt i lirë

View this post on Instagram

Coparenting

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on