NJË SUPER LUKS/ Shikoni si duket shtëpia e shtrenjtë e Bebe Rexhës – AlpeGossip
NJË SUPER LUKS/ Shikoni si duket shtëpia e shtrenjtë e Bebe Rexhës

NJË SUPER LUKS/ Shikoni si duket shtëpia e shtrenjtë e Bebe Rexhës

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha, në vitin 2018, bleu një shtëpi me çmim prej 2.072,000 $ në Los Angeles. Shtëpia ia ka vlejtur çdo qindarkë pasi është e kompletuar në të gjitha anët dhe shumë luksoze.

Duke filluar që nga pjesa e oborrit, ai ka në përbajtjen e tij një pishinë gjigante, pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës dhe është i izoluar në mënyrë që të ruajë privatësinë e artistes. Dhoma e ndjenjes ka një hapësirë shumë të madhe dhe e pajisur me orendi nga më të bukurat.

Përsa i përket dhomës së gjumit, ajo përmban një kënd të për lexim, dy dollapë në këmbë dhe një banjë (dushin me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezura). Gjithçka brenda shtëpisë së këngëtares është thjesht e mrekullueshme dhe për më shumë po ua ilustrojmë më foto nga çdo dhomë:

1.Dhoma e gjumit e Bebes:

2. Banjo e gjitha e veshur me pllaka ngjyrë rozë, brenda dhomës së këngëtares:

3. Dhomat e mysafirëve:

4. Dhoma e ndjenjes:

5. Cepi i leximit

6. Dhoma e ngrënjes:

7. Kuzhina:

8. Banjo:

9. Pjesë nga oborri: