”PLASJE TË REJA TËMTHI JU PRESIN…”/ Elvana Gjata bën urimin ndryshe për vitin e ri – AlpeGossip
”PLASJE TË REJA TËMTHI JU PRESIN…”/ Elvana Gjata bën urimin ndryshe për vitin e ri

”PLASJE TË REJA TËMTHI JU PRESIN…”/ Elvana Gjata bën urimin ndryshe për vitin e ri

Tashmë dihet se dy bashkëshpunëtorët më të ngushtë të Elvana Gjatës janë stilisti Valdrin Sahiti dhe Dj Andy Gramm. Por përveç punës, ata i lidh edhe miqësia e ngushtë, madje Elvana i ka cilësuar në postimin e fundit si vëllezërit e saj. Ajo ka bërë një dedikim për të dy, ku i shkruan disa nga fjalët më të bukura. “Jam mirënjohëse për ju çdo ditë.! @andygramm Je vëllai i madh që punon me mish e shpirt pa u ndalur! Ti je frena, unë gazi. @valdrinsahitiofficial vëllai i vogël i çmendur, plot jetë dhe energji pozitive! Motorr i vërtetë! Faleminderit me gjithë zemër për gjithçka bëni për mua! Do jem gjithmonë aty për ju! Mezi po pres për të ardhmen. Plasje të reja tëmthi ju presin. Ju dua familja ime!”, shkruan këngëtarja në një postim në Instagram.