ARBANA DO TË FEJOHET ME EDUARTIN? Xhemi Shehu sapo na e tha (FOTO) – AlpeGossip
ARBANA DO TË FEJOHET ME EDUARTIN? Xhemi Shehu sapo na e tha (FOTO)

ARBANA DO TË FEJOHET ME EDUARTIN? Xhemi Shehu sapo na e tha (FOTO)

Prej kohësh jemi në dijeni të një romance që ekzistoon mes moderatores bukuroshe Arbana Osmani dhe regjizorit Eduart Grishaj. Gjithashtu jemi në dijeni dhe të komenteve pikante që Xhemi, mikja e ngushtë e Arbanës, i lë herë pas here çiftit në postime.

Nëse nuk e dini, ditën e djeshme u zhvillua premiera e filmit ”Gjyshja” një film ky nga Eduarti. Në premierë morën pjesë shumë VIP-a të cilët i uruan dhe suksese regjizorit. E pranishme ishte sigurisht dhe Arbana e cila nuk ka ngurruar të postojë dy foto të bukura.

Një me Eduartin, foto të cilën e ka shoqëruar me përshkrimin: Shume e lumtur per ty❤️ dhe një foto ku ka pozuar e vetme dhe duket me të vërtetë seksi.

Tek fotoja e dytë ajo çfarë na lë kuriozë, është komenti i Xhemit e cila i thotë: Unazën spo ta shof.

Për çfarë unaze po flet Xhemi? Mos ndoshta kemi një fejesë në horizont? /AlpeGossip.al