“Si ja bën pa të dashur”/ Albëria SHOKON publikun: Po ja, me mjete rrethanore dhe… – AlpeGossip
“Si ja bën pa të dashur”/ Albëria SHOKON publikun: Po ja, me mjete rrethanore dhe…

“Si ja bën pa të dashur”/ Albëria SHOKON publikun: Po ja, me mjete rrethanore dhe…

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj është nënë e dy vajzave, të cilat i ka sjellë në jetë në një moshë mjaft të re. Ajo është bërë nënë për herë të parë ende pa mbushur 16-vjeç, mirëpo prej kohësh i ka shkëputur marrëdhëniet me babain e vajzave të saj.

E pyetur nga moderatori Mamaqi nëse aktualisht ka të dashur, Albëria ka pranuar se për momentin nuk ka.

“Po si ja bën?”- i thotë Ermali.

“Me kshu… Me mjete rrethanore”- përgjigjet Albëria duke qeshur me të madhe e duke shkrirë gazit publikun në sallë, i cili menjëherë reagoi pas batutës së saj.