''Të hyftë, kush ta ka fut'', plasin fjalët me pullë të kuqe në mes të emisionit! Big Mama bën ''namin'' (FOTO) - AlpeGossip
”Të hyftë, kush ta ka fut”, plasin fjalët me pullë të kuqe në mes të emisionit! Big Mama bën ”namin” (FOTO)

”Të hyftë, kush ta ka fut”, plasin fjalët me pullë të kuqe në mes të emisionit! Big Mama bën ”namin” (FOTO)

Së fundmi Big Mama është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar, dobësimi i saj i menjëhershëm e vendosi në qendër të vëmendjes, por jo vetëm batutat e saj shpesh herë na kanë bërë të qeshim me të madhe.

E ftuar në emisionin “n’Kosovë show”, këngëtarja nuk po ndihej rehat dhe i tha moderatorit t’ja hiqte aparatin e vendosur në shpinë.

“Po më hipin nervat, hiqe këtë se po më hyn në kokë kjo antena. Të hyftë ty”, u shpreh Big Mama duke qeshur.

Moderatori u çua t’ja hiqte aparatin e mikrofonit këngëtares dhe i tha: “Mu më ka hyrë” duke treguar nga kamera aparatin e vendosur.

“Kush ta ka fut?”, e pyeti Big Mama. “Ky djali ma fut çdo javë”, ja ktheu moderatori duke iu referuar djalit që rregullon mikrofonat teksa mes të dyve plasi e qeshura.