TOPPLES DHE ME STRIJA/ Modelja e njohur ekspozon trupin pas lindjes… (FOTO) – AlpeGossip
TOPPLES DHE ME STRIJA/ Modelja e njohur ekspozon trupin pas lindjes… (FOTO)

TOPPLES DHE ME STRIJA/ Modelja e njohur ekspozon trupin pas lindjes… (FOTO)

Edhe modelet pësojnë ndryshime të mëdha në trupin e tyre pasi sjellin në jetë një fëmijë, dhe kjo është mëse normale.

E ndërkohë që shumë prej supermodelve i shohim të ekspozojnë menjëherë pas lindjes trupin e tyre që është kthyer në formë, Chrissy Teigen qëndron e vërtetë me çdo postim që bën në rrjetet sociale për ndjekëait e saj.
Së fundmi ajo ka postuar një foto ku dukej topless dhe me strija, një trup që çdo femër ka menjëherë pas lindjes.

Por duket se Chrissy nuk ka fare komplkse për këtë gjë, madje ajo duket s e ka pranuar dhe e dahsuron trupin e saj, në çfarëdolloj peshe dhe ndryshimesh që ai pëson.