SHIFRAT MARRAMENDËSE TË GETOAR SELIMIT/ Ja sa i kanë kushtuar reperit sandalet edhe “T-shirti” (FOTO) – AlpeGossip
SHIFRAT MARRAMENDËSE TË GETOAR SELIMIT/ Ja sa i kanë kushtuar reperit sandalet edhe “T-shirti” (FOTO)

SHIFRAT MARRAMENDËSE TË GETOAR SELIMIT/ Ja sa i kanë kushtuar reperit sandalet edhe “T-shirti” (FOTO)

Getoar Selimi është pa dyshim një ndër reperët më të pëlqyer nga të gjithë shqiptarët.

Ai është gjithnjë aktiv me projekte të reja në muzikë, ndërsa edhe koncertet dhe mbrëmjet muzikore i ka të shumta.

Vëmendje të veçantë ai i ka kushtuar gjithmonë stilit të tij dhe paraqitjes në skenë, gjë për të cilën mesa duket harxhon shuma të mëdha parash.

Vetëm një këmishë me të cilën ai është paraqitur së fundmi në një fotografi në rrjetet sociale kushton

Këmisha e markës “etro” të cilën ai e veshi në fotografinë e fundit të hedhur në Instagram, kushton 245 euro edhe sandalet “Giusepp Pezanotti” që bën namin në rrjetet sociale kushtuan 965 euro.

Jo të pakta kanë qenë rastet kur Geti është shfaqur me veshje të ndryshme dhe mjaft komerciale, por që gjithsesi ka arritur të marrë epitetin si një nga reperët që vishen më së miri në estradë