Publikon foton me unazë/ Martohet Xheni e Big Brother? Ja e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
Publikon foton me unazë/ Martohet Xheni e Big Brother? Ja e vërteta (FOTO)

Publikon foton me unazë/ Martohet Xheni e Big Brother? Ja e vërteta (FOTO)

Xheni është një nga ish banoret më tërheqëse dhe njëkohësisht më të përfolura pas përfundimit të Reality Showt Big Brother 9. Prej disa ditësh ajo u largua sërish drejt Italisë, pranë familjes së saj. Ajo ka qenë gjithmonë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ka bërë fansat të dyshojnë, njëlloj si këtë herë.

Xheni ka ndarë një foto ku mban në dorë unazë martese dhe pyet ndjekësit nëse i shkon. Por më pas ka sqaruar se e gjitha është një shaka pasi unazat janë të të ëmës.