I akuzuar për ngacmime seksuale? Rike Roçi tregon audicionin me regjisorin italian (VIDEO) – AlpeGossip
I akuzuar për ngacmime seksuale? Rike Roçi tregon audicionin me regjisorin italian (VIDEO)

I akuzuar për ngacmime seksuale? Rike Roçi tregon audicionin me regjisorin italian (VIDEO)

Ngacmimet seksuale në kinema dhe në televizion janë shpesh pjesë e diskutimeve publike. Nga Amerika, në Itali, një rast i ngjashëm duket se ka prekur edhe Rike Roçin. E ftuar në ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi, Rikja tregoi se nuk e ka ndjerë këtë trysni gjatë eksperiencave të saj në modeling.

E pyetur se çfarë ndodh në audicionet ndërkombëtarë sidomos tek ato që ka marrë pjesë në Itali ajo tregon:

“Unë nuk bëj projekte e kontrata të mëdha. Mua s’më ka ndodhur, madje edhe me regjisorin Fabrizio Lombardo kam bërë audicione. E mbani mend për akuzat që i bën. Jam habitur kur e lexova, madje thashë mua s’ma paska varur fare (shpërthen në të qeshura). Ishte shumë korrekt me mua”

Kaq mjaftoi që Ermali me shaka ti thoshte se mos ka dashur të ngacmohej për të marrë rolin në film, por sërish duke qeshur të dy ajo thotë se ai ishte shume profesionistë.

Mos humbisni këtë moment në minutën e 16-të të intervistës në “Një kat më lart”.