Lindita Halimi këndon këngën e yllit botëror, shihni reagimin e këngëtarit të shumë HIT-eve (FOTO) – AlpeGossip
Lindita Halimi këndon këngën e yllit botëror, shihni reagimin e këngëtarit të shumë HIT-eve (FOTO)

Lindita Halimi këndon këngën e yllit botëror, shihni reagimin e këngëtarit të shumë HIT-eve (FOTO)

Lindita Halimi është një ndër këngëtaret më të mira të skenës shqiptare dhe këtë nuk e mohojmë dot askush. Këtë gjë ajo e ka vërtetuar shpesh herë duke u pozicionuar ne vendet e para në festivale të mëdha, por edhe me pjesëmarrjen e saj në kompeticione më me zë, si American Idol, apo edhe Eurovision.

Por këtë herë Lindita ka mahnitur edhe yllin botëror Jason Derulo. Teksa ka kënduar këngën e këtij të fundit në verisonin e saj, ajo ka tërhequr vëmendjen e Derulo. Ai ka pëlqyer zërin e Linditës dhe i ka dhënë edhe ‘like’ videos së saj në Twitter. Epo fati ka qenë me Linditën edhe këtë herë!