ÇILJETA ËSHTË NDARË NGA ALBAN HOXHA?! Këngëtarja i befason të gjithë me vendimin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
ÇILJETA ËSHTË NDARË NGA ALBAN HOXHA?! Këngëtarja i befason të gjithë me vendimin e fundit (FOTO)

ÇILJETA ËSHTË NDARË NGA ALBAN HOXHA?! Këngëtarja i befason të gjithë me vendimin e fundit (FOTO)

Çiljeta dhe Alban Hoxha janë një ndër çiftet më të ndjekura të publikut. Pas disa vitesh lidhjeje, këngëtarja postoi një foto me të dashurin e saj. Të njohur për një marrëdhënie me ulje dhe ngritjet e veta, shpesh është përfolur edhe për një ndarje mes tyre.

Ndaj dhe fakti që ditët e fundit Çili ka befasuar me vendimin e saj, teksa i ka fshirë të gjitha fotot nga Instagrami, të bën të mendosh se bëhet fjalë për një tjetër moment të keq mes çiftit.

Untitled-21-1 (1)

Megjithatë sa herë që janë përfolur për ndarje, aq shpesh ata janë parë bashkë. Ndaj shpresojmë që kjo të jetë vetëm një zgjedhje e këngëtares e mos të ketë lidhje me partnerin e saj.

ciljeta alban hoxha ciljeta1 Ciljeta ciljeta gruaja e telushit