“UNË DO JEM I PARI QË DO BËJ S*KS KËTU”/ Valoni bën deklaratën e fortë. Sarah: E pashë kur… – AlpeGossip
“UNË DO JEM I PARI QË DO BËJ S*KS KËTU”/ Valoni bën deklaratën e fortë. Sarah: E pashë kur…

“UNË DO JEM I PARI QË DO BËJ S*KS KËTU”/ Valoni bën deklaratën e fortë. Sarah: E pashë kur…

Banori i ri i “Big Brother VIP”, Valon Shehu, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e djeshme. Sipas Antonela Berishës, këngëtari ka thënë se ai do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale në atë shtëpi.

valon shehu

Einxhel shtoi se ka pasur momente që e ka parë edhe në tualet me derën hapur, ashtu sikurse edhe në dush. Këto sjellje të artistit nuk kanë kaluar pa u vënë re dhe pa u komentuar edhe nga banorë të tjerë.

Pjesë nga biseda:

Sarah: U çua nga gjumi dhe… I kisha përballë.

Arbri: Edhe unë e kam parë atë pjesë.

Antonela: Ishte këtu te pufat.

Sarah: U çu edhe rregulloi pantallonat.

Einxhel: I mbylla sytë. E pashë edhe sot në banjo dhe mbylla sytë.

Sarah: Ju s’kenimoshë, jo unë.

Einxhel: E kishte derën hapur, po bënte çiçin. Edhe kur po bënte dushin, vura dorën kështu.

Arbri: Nëse kishim pasur konfidenca, Valoni do kishte dalë nudo.

Antonela: Unë do jem tha i pari që do bëj seks. Për burrni.

Einxhel: Pse kjo ishte burrnia?

Arbri: Djalë i mirë, djalë i mirë është.

Antonela: Ngela pa fjalë. Tha jam i vetmi që ia mbyll gojën Antonelës.