MODA E 2020/ Dhjetë gjërat që do t’i veshin të gjithë këtë vit (foto) – AlpeGossip
MODA E 2020/ Dhjetë gjërat që do t’i veshin të gjithë këtë vit (foto)

MODA E 2020/ Dhjetë gjërat që do t’i veshin të gjithë këtë vit (foto)

Ka vetëm 16 ditë që ka hyrë 2020-a dhe që tani e kemi një ide se cilat janë veshjet që do të ndikojnë këtë vit në zgjedhjet tona të modës.

Çdo sezon, Net-a-Porter paraqet raportin e vet të trendeve, i cili detajon saktësisht artikujt që parashikohen se do të jenë super të kërkuar për sezonin e ardhshëm.

Më poshtë mund të shihni 10 gjërat që do t’i veshin të gjithë në 2020-n:

Kostumi i shkurtër

Jeleku me gjatësi deri të beli

Pantallonat e shkurtra me bel

Bluza me jakë

Pardesyja që bie në sy

Me xhins nga koka te këmbët

Fustani i shkurtër

Golfi që mund ta kombinosh me çdo gjë

Kanotiera

Këmisha e meshkujve