ROBERTI E BËN PËR “NJË LEK” POR TUNËS NUK JA NDJEN/ Shihni si e kalon fundjavën (FOTO) – AlpeGossip
ROBERTI E BËN PËR “NJË LEK” POR TUNËS NUK JA NDJEN/ Shihni si e kalon fundjavën (FOTO)

ROBERTI E BËN PËR “NJË LEK” POR TUNËS NUK JA NDJEN/ Shihni si e kalon fundjavën (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Zonë ë Lirë”, për prezantimin e klipit të tij më të ri.

Por gjatë kësaj Arjan Çani i bëri një shaka në lidhje me Tunën.

Një tjetër e ftuar e tij ngjante me këngëtaren si dy pika uji dhe me anë të saj moderatori ngacmoi Robertin.

Duke përdorur ironinë Roberti përfitoi nga rasti për ta ngacmuar kunatën e tij  edhe “live” çka dëshmon akoma më shumë mosmarrëveshjet mes tyre.

Por mesa duket Tuna nuk është prekur nga kjo e nuk ka reagur fare por ka postuar një video në Instagram ku duket se po kalon një fundjavë të lumtur me familjen e saj.