VËMËNDJE GOCA/ Ja çfarë duhet të veshim në një ditë me shi sipas Katie Holmes (FOTOT) – AlpeGossip
VËMËNDJE GOCA/ Ja çfarë duhet të veshim në një ditë me shi sipas Katie Holmes (FOTOT)

VËMËNDJE GOCA/ Ja çfarë duhet të veshim në një ditë me shi sipas Katie Holmes (FOTOT)

Shiu i janarit duket se e ka marrë shtruar dhe nuk ka ndërmend të pushojë, pavarësisht lutjeve tona për diell. Problemi i dytë pas flokëve, në një ditë me shi është veshja. Çfarë të veshim kur zgjohemi me vrap për të shkuar në punë, ndërkohë që jashtë ka shi dhe ende s’ka zbardhur. Dëshira për të menduar diçka të veçantë na mungon, prandaj bëni mirë t’i keni idetë e qarta.

Për këtë, na vjen në ndihmë Katie Holmes. Aktorja është frymëzim kur vjen puna tek kombinimet e thjeshta që kanë gjithnjë nga një detaj që i bën unikë.

1. Pallto + xhinse + atlete+ çantë të madhe lëkure

Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga

2. Xhinse të gjera+ golf+ xhaketë + çizme+ kapele nëse flokët s’janë në ditën më të mirë

Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga

3. Kambale+ xhinse+ pallto

Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga

4. Një mini-pallto+ xhinse blu deri tek kyçi+ këpucë

Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga

Burimi: Who What Wear