E FIKSUAR PAS NGJYRËS KUQE/ Tetë fustanet e Armina Mevlani që na bënë për vete (FOTO) - AlpeGossip
E FIKSUAR PAS NGJYRËS KUQE/ Tetë fustanet e Armina Mevlani që na bënë për vete (FOTO)

E FIKSUAR PAS NGJYRËS KUQE/ Tetë fustanet e Armina Mevlani që na bënë për vete (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar. Gjithashtu ajo është mjaft e komentuar në media për lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën si dhe si një sipërmarrëse e suksesshme.

Blogeria cilësohet si një femër me shumë shije në modë dhe po ashtu edhe e bukur. Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Nëse i hedhim një sy Instagramit të bukuroshes nuk mund të na shpëtoj detaji që Armina është e fiksuar pas ngjyrës së kuqe.

Në çdo event apo dalje publike Armina zgjedh fustan ngjyrë të kuqe dhe duket pa dyshim seksi dhe shumë joshëse.

Nëse dhe ju dashuroni ngjyrën e kuqe redaksia e AlpeNews.al ju sygjeron 8  modele që do ju bëjnë të dukeni  më seksi se asnjëherë më parë.


/AlpeNews.al