JAVA E MODËS NË KOPENHAGEN/ Stili më i bukur i “rrugës” nga revista Vogue – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË KOPENHAGEN/ Stili më i bukur i “rrugës” nga revista Vogue

JAVA E MODËS NË KOPENHAGEN/ Stili më i bukur i “rrugës” nga revista Vogue

Frymëzimi i stilit mund të jetë i vështirë për të ardhur tani në gusht, kur ajri është i trashë me lagështi dhe madje gratë më elegante përdorin veshje të freskëta ose shumë të shkurtra për të përballuar vapën.

Për fat të mirë, ne mund të shikojmë në Javën e Modës në Kopenhagë për të qartësuar idetë.

Është tepër vapë në kryeqytetin danez tani, kështu që ne kemi parë disa vajza në pantallona të shkurtra, ndërsa disa të tjerë po zgjedhin veshje të thjeshta dhe fustane të lirshme.

Më befasuese është sasia e veshjeve me material të leshtë, bluza me lidhëse me ngjyra, dhe madje edhe shirita të çrregullt. Ndoshta është stema e re? Fotografja Style du Monde Acielle është në terren duke kapur të gjitha pamjet më të mira, dhe njujorkezët duhet të shënjojnë preferuarat e tyre tani. Java jonë e modës është vetëm një muaj larg. Shihni këtu reportazhin tonë të fundit dhe kontrolloni për përditësimet e përditshme.

/AlpeNews.al/