KOLEKSIONET E ÇANTAVE / Shihni modelet dhe firmat që do të jenë trend i sezonit: Nga Chanel tek…(FOTO) – AlpeGossip
KOLEKSIONET E ÇANTAVE / Shihni modelet dhe firmat që do të jenë trend i sezonit: Nga Chanel tek…(FOTO)

KOLEKSIONET E ÇANTAVE / Shihni modelet dhe firmat që do të jenë trend i sezonit: Nga Chanel tek…(FOTO)

I kemi parë të gjitha çantat që bënë namin këtë sezon veror por duhet të përgatitemi për koleksionet e reja  të firmave më të njohura që do të jenë në modë në vitin 2019. Këto janë  modelet dhe firmat të cilat duhet të jenë patjetër në garderobën tonë.

Ajo që tërhoqi vëmendjen në prenzatimin e koleksioneve ishte se përveç  Chanel, Dior dhe Gucci që gjithmonë janë  të sigurta që do përqafohen nga njërzitë dhe do kthehen në trend , Ferragamo, Fendi  dhe Chhloe morën vëmendje duke rënë në sy detajet e veçanta që kishin zgjedhur.

Redaksia e AlpeNews.al ju sygjeron modelet dhe firmat që duhet të zgjidhni në koleksionin e 2019.

Dior

Burrbery

Ferragamo

 

Givenchy

Versace

RED Valentino

 

Gucci

Louis Vuitton

Chanel

Fendi

Chloé

Valentino

Prada

Balenciaga

/AlpeNews.al