NJË BABA I PËRKUSHTUAR/ Blendi Fevziu publikon “foton e ëmbël”.Vajza e vogël nuk i ndahet nga krahët (FOTO) – AlpeGossip
NJË BABA I PËRKUSHTUAR/ Blendi Fevziu publikon “foton e ëmbël”.Vajza e vogël nuk i ndahet nga krahët (FOTO)

NJË BABA I PËRKUSHTUAR/ Blendi Fevziu publikon “foton e ëmbël”.Vajza e vogël nuk i ndahet nga krahët (FOTO)

Blendi Fevziun, jemi mësuar ta shohim shpesh në pastime së bashku me vajzat e tij, Mishel dhe Alis të cilat tashmë janë fytyra të njohura për ndjekësit e tij.

Alis, vajza e vogël e moderatorit ka rrëmbyer vëmendjen maksimale të Fevziut, ai ndan shpesh me publikun momente babë e bijë.

Edhe sot, përmes një fotoje në Instagram, Blendi ka treguar se është një baba i përkushtuar duke ia kushtuar ditën e djelë të bijës.