FOTOT e VIP-eve të Instagramit kanë “shije të mirë”! Njihuni me TRENDIN më i ri – AlpeGossip
FOTOT e VIP-eve të Instagramit kanë “shije të mirë”! Njihuni me TRENDIN më i ri

FOTOT e VIP-eve të Instagramit kanë “shije të mirë”! Njihuni me TRENDIN më i ri

Akullorja është një ndër ëmbëlsirat që na tundon gjithmonë, por kur shkojmë ndërmend kilogramët e tepër gjithmonë stepemi para saj. Mesa duket disa nga vajzat shqiptare nuk e kanë  fare problem ndonjë kile që mund të marin nga ngrënia e saj. Përveçse e “dashurojnë” si ëmbëlsirë ato tashmë e kanë kthyer në një nga trendet e fotove të verës.

Pas trendit me shalqi, akullorja është ajo që i shoqëron në foto disa prej VIP-eve shqiptare, dhe fotot përveçse janë të bukura, mund të themi se janë dhe të “ëmbla”.

AlpeNews.al ju tregon disa nga vajzat e showbizit që e provuan të parat këtë trend.

Aurela Hoxha

Dorina Mema

Kiara Tito

Lori Hoxha

Aurela Hoxha, Elena Lika, Dorina Gegici

Përgatiti AlpeNews.al