Bëhuni gati për të qeshura të forta! Alba Hoxha tregon se si “TALLET” duke prezantuar motin (VIDEO) – AlpeGossip
Bëhuni gati për të qeshura të forta! Alba Hoxha tregon se si “TALLET” duke prezantuar motin (VIDEO)

Bëhuni gati për të qeshura të forta! Alba Hoxha tregon se si “TALLET” duke prezantuar motin (VIDEO)

Është njohur në publik si një balerinë e talentuar por fakti i prezantimit të motit i ka dhënë akoma edhe më shumë afeksion në sytë e publikut.

Ndonëse të shumtë janë ata që e pëlqejnë teksa prezanton motin me veshjet plot klas, ju mbase nuk i keni parë akoma gallatat që shkaktojnë momentet off rekord.

Këto momente gazmore i ka treguar vetë Alba me një video të postuar në Instagram.

Shijojini…

Moti sot dhe neser 😂 #Part1

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on