I vogli London tenton të nxjerrë shëtitje qenin e Ledionit. Është gjëja më e ëmbël që do shihni sot (VIDEO) – AlpeGossip
I vogli London tenton të nxjerrë shëtitje qenin e Ledionit. Është gjëja më e ëmbël që do shihni sot (VIDEO)

I vogli London tenton të nxjerrë shëtitje qenin e Ledionit. Është gjëja më e ëmbël që do shihni sot (VIDEO)

Djali i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, tashmë është rritur dhe merr përsipër detyra të rëndësishme në shtëpi.

E kemi fjalën për një video të këndshme të vogëlushit që përpiqet që të nxjerrë shëtitje qenin, Jobs.

London Noor ka kapur për dore rripin e qenit dhe i vendosur për të dalë jashtë, ecën drejt derës bashkë me qenin.

Por video bëhet edhe më e këndshme kur London nuk arrin dot as dorezën e derës së jashtme.

Ledioni filmon gjithçka nga pas dhe shpresojmë që pas këtij momenti të kenë bërë të 3 një shëtitje sepse e meritojnë.

😍

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on