“SFIDON MOSHËN”/ Ja si duket bashkëshortja e këngëtarit shqiptar në FOTON me nipin – AlpeGossip
“SFIDON MOSHËN”/ Ja si duket bashkëshortja e këngëtarit shqiptar në FOTON me nipin

“SFIDON MOSHËN”/ Ja si duket bashkëshortja e këngëtarit shqiptar në FOTON me nipin

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut.

Ai është i martuar, dhe së bashku me gruan e tij kanë një vajzë.

 

Por, edhe pse janë bërë gjyshër, gruaja e tij vazhdon të duket si vajzë e re, e këtë na e dëshmojnë fotografitë e shumta që i shohim.