AS JASMINA, AS SABRINA/ Ardian Bujupi kapet mat me bjonden misterioze – AlpeGossip
AS JASMINA, AS SABRINA/ Ardian Bujupi kapet mat me bjonden misterioze

AS JASMINA, AS SABRINA/ Ardian Bujupi kapet mat me bjonden misterioze

Ardian Bujupi është përfolur prej muajsh për një trekëndësh dashurie. Emri i tij është lakuar krah ish-konkurrentes së “Për’puthen” Jasmin Kadriu dhe balerinës Sabrine Khan. Mirëpo, një tjetër vajzë i është bashkuar atyre.

As Jasmina, as Sabrina, Ardian Bujupi kapet mat me bjonden misterioze

Këngëtari është fotografuar krah një bukurosheje bjonde duke ecur në Gjermani. Videoja është filmuar në mbrëmje, por identiteti i vajzës misterioze nuk dihet ende.

As Jasmina, as Sabrina, Ardian Bujupi kapet mat me bjonden misterioze