TAYNA NUK NJIHET MË/ Shikoni si është transformuar reperja me look-un e ri (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA NUK NJIHET MË/ Shikoni si është transformuar reperja me look-un e ri (FOTO)

TAYNA NUK NJIHET MË/ Shikoni si është transformuar reperja me look-un e ri (FOTO)

Ditët e fundit Tayna ndodhej në SHBA ku punoi për projektin e ri, por edhe kaloi ditë pushimi duke u relaksuar në një hotel luksoz me modelen Vildane Zeneli.

Gjatë qëndrimit në SHBA, reperja ka realizuar edhe një set fotografik me fotografin Fadil Berisha. Një prej fotove të këtij seti, Tayna e ka postuar sot në Instagram dhe gati nuk njihet.

Reperja ka vendosur paruke rozë të cilat i shkojnë shumë dhe shfaqet e veshur me peliçe. Fansat menjëherë kanë nisur të komentojnë se ky do të jetë look-u i Taynës në këngën e re, por na mbetet të presim deri kur reperja të jetë gati për ta publikuar.