“NGELE ME BREKË O VARI**RISTE FEMËR”/ Ndjekësja nuk përmbahet më, ofendon keq Luanën (FOTO) – AlpeGossip
“NGELE ME BREKË O VARI**RISTE FEMËR”/ Ndjekësja nuk përmbahet më, ofendon keq Luanën (FOTO)

“NGELE ME BREKË O VARI**RISTE FEMËR”/ Ndjekësja nuk përmbahet më, ofendon keq Luanën (FOTO)

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka udhëtuar drejt Monakos ditët e fundit për pushimet e kësaj vere.

Luana është një ndër emrat e shoëbizzit shqiptar që ndiqet dhe komentohet shumë në rrjetet sociale. Gjithmonë ndan momente nga jeta e saj përmes psotimive në rrjetet sociale, ku edhe këtë herë ka publikuar disa foto nga Monte Carlo.

E veshur me bikini të kuqe dhe pantollonat e hapura, moderatorja duket shumë seksi. Me kapele kashte dhe me syzet e zeza, ajo shfaqet serioze, në këtë foto të nxehtë. Por, duket se ndjekësit janë velur nga këto foto me gjoks dhe shalë jashtë duke nxjerrë gjithnjë e më shumë e duke mos i lënë më vend imagjinatës. Tanimë askush nuk impresionohet nga hiret e bukruosheve të ekranit madje do të donin ti shikonin sa më të veshura qoftë edhe gjatë ditëve të nxehta.

Nga pushimet luksoze në Monaco, moderatorja krahas fotove që ka publikuar shkruan: “Kthim në vendin tim të preferuar.”

Ndërkohë nuk kanë munguar komentet kritike të fansave ndaj Luanës. “Ngele me brek hap mbylli brekët oj varikariste femeë se tgjith kan() s’ke veq ti.”- shkruan një fanse