PËRFLITEN PËR LIDHJE PREJ KOHËSH/ Romeo Veshaj mbështet Jonida Maliqin në një nga momentet më të bukura të jetës së saj (FOTO) – AlpeGossip
PËRFLITEN PËR LIDHJE PREJ KOHËSH/ Romeo Veshaj mbështet Jonida Maliqin në një nga momentet më të bukura të jetës së saj (FOTO)

PËRFLITEN PËR LIDHJE PREJ KOHËSH/ Romeo Veshaj mbështet Jonida Maliqin në një nga momentet më të bukura të jetës së saj (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi prej kohësh përfliten për një lidhje mes tyre dhe këtë AlpeNews.al ka qenë e para që e ka bërë të ditur përmes burimeve. (Lexo këtu)

Tashmë që Jonida Maliqi po përfaqëson Shqipërinë në “Eurovision 2019” nuk kishte se si Romes të mos shprehte përkrahjen e tij.

Ky është një nga momentet më të bukura të jetës së saj dhe krahash miqve edhe kolegëve, Jonida Maliqi ka pranë edhe partnerin.

Ai i ka dedikuar foto e video të ndryshme të cilat në pamje të parë mund të duken pak por thonë shumë në një lidhje.

Romeo fton të gjithë shqiptarë ta votojnë Jonidën duke bërë kështu gjithçka që ajo të ngjisë shkallët e suksesit.

Me këto gjeste të vogla por shumë domethënëse Jonida Maliqi me siguri ndihet shumë krenare për partnerin e saj!

/AlpeNews.al