PAK DITË PASI E BËNË PUBLIKE LIDHJEN/ Elhaida dhe Lediani bëjnë hapin e madh – AlpeGossip
PAK DITË PASI E BËNË PUBLIKE LIDHJEN/ Elhaida dhe Lediani bëjnë hapin e madh

PAK DITË PASI E BËNË PUBLIKE LIDHJEN/ Elhaida dhe Lediani bëjnë hapin e madh

Elhaida Dani dhe Ledian Agalliaj kanë qenë shumë të komentuar që pas të premtes ku në “Dancing with the stars”, bënë publike lidhjen e tyre dhe shkëmbyen një puthje gjatë kërcimit të tyre.

Pak ditë pasi e bënë lidhjen publike, Elhaida dhe Lediani

Së fundmi çifti ka marrë një tjetër hap të madh në marrëdhënien e tyre. Ata kanë kaluar Krishtlindjen me familjen e Elhaidës në Shkodër.

Pak ditë pasi e bënë lidhjen publike, Elhaida dhe Lediani

Elhaida ka ndarë një postim nga darka me prindërit e saj e më pas balerini ka postuar një foto nga Shkodra, duke nënkuptuar se janë bashkë dhe ai ka takuar tashmë faniljen e Elhaidës.

Pak ditë pasi e bënë lidhjen publike, Elhaida dhe Lediani