Këngëtarja shqiptare në hall: Pas lindjes së vajzës, e kam vështirë të bëj seks me burrin - AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare në hall: Pas lindjes së vajzës, e kam vështirë të bëj seks me burrin

Këngëtarja shqiptare në hall: Pas lindjes së vajzës, e kam vështirë të bëj seks me burrin

Këngëtarja Nora Istrefi është ndër më të komentuarat në showbiz si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private ku lidhja e saj dhe martesa me Robert Berishën ka qenë në qendër të vëmendjes prej vitesh.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Nd’rrimin e Natës” në Klan Kosova, Nora ka zbuluar më shumë mbi jetën e saj personale dhe të Robertit.

Ajo pohoi se me lindjen vajzës është bërë më e vështirë për ta, të kryejnë marrëdhënie intime.

Gjithashtu Nora tregoi se arsyeja e vetme që do e çonte drejt ndarjes me Robertin do të ishte tradhtia.