Vajza e Zaimina Vasjarit 2-muajshe, por Olti Curri dhe Ilda Bejleri nuk i ka bërë ende qokën… – AlpeGossip
Vajza e Zaimina Vasjarit 2-muajshe, por Olti Curri dhe Ilda Bejleri nuk i ka bërë ende qokën…

Vajza e Zaimina Vasjarit 2-muajshe, por Olti Curri dhe Ilda Bejleri nuk i ka bërë ende qokën…

Me anë të një postimi në Instagram, Zaimin Vasjari ka treguar se vajza e saj Klohe tashmë është dy muajshe.
“Khloe është dy muajshe sot”- ka shkruar Zaimina teksa tregon dorën e të vogles që man një byzylyk me emrin e saj.

Menjëherë pas publikimit kanë vërshuar urimet dhe në mesin e tyre ranë në sy komentet komike të këngëtares dhe gazetarit Olti Curri duke ju drejtuar prezantueses Ilda Bejleri.

Zaimina dhe Olti jnë miq shumë të afërt deh ai ka qenë gjithmonë prezent në ditët më të lumtura të këngëtares.

Por këtë herë Olti ka treguar se nuk i ka shkuar ende për urim në shtëpin Zait.