Adrola Dushi dhe Kristina Baki përfundojnë në spital. Çfarë u ndodhi modeleve? (FOTO) – AlpeGossip
Adrola Dushi dhe Kristina Baki përfundojnë në spital. Çfarë u ndodhi modeleve? (FOTO)

Adrola Dushi dhe Kristina Baki përfundojnë në spital. Çfarë u ndodhi modeleve? (FOTO)

Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu janë dy prej modeleve më në zë në vendin tonë, që po synojnë edhe famën jashtë vendit.

Ato janë shoqe të ngushta dhe shpesh kalojnë edhe pushime sëbashku,këtë e kanë treguar vetë modelet nëpërmjet postimeve të herëpashershme në Instagram.

Tani Adrola dhe Kristina ndodhen në Tiranë dhe janë shfaqur në praninë e njëra tjetrës, por këtë herë në spital.

Të dyja kanë qënë në ambjentet e jashtme të Siptalit Ushtarak në Tiranë dhe ka qënë Adrola ajo që ka postuar foto ku duken të dyja dhe e shoqëron me një emoji shiringe.

Mesa duket dy bukuroshet e njohura mund të kenë bërë ndonjë shiringë ose serum, por si përfundim gjithçka ka shkuar mirë.