“36 po si 16 ama”: Aktorja e njohur e “Portokallisë” feston sot ditëlindjen (FOTO) – AlpeGossip
“36 po si 16 ama”: Aktorja e njohur e “Portokallisë” feston sot ditëlindjen (FOTO)

“36 po si 16 ama”: Aktorja e njohur e “Portokallisë” feston sot ditëlindjen (FOTO)

Jemi mësuar t’a shikojmë çdo të dielë në ekran me rolet e saj të pafundme në spektaklin e humorit “Portokalli”, por roli më i preferuar për publikun është ai i ‘Bukrës’. Aktorja e humorit, Albana Pipi, ka festuar sot ditëlindjen e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në ‘Instastory’ foto ku e shohim duke festuar dhe ndërkohë që mban tortën me qirinjtë 36 në dorë.
“36 po si 16 ama”- ka shkruar aktorja përbri fotos.

Ndërkohë, në foton tjetër ‘Bukra’ shfaqet duke buzëqeshur dhe ka ndarë me të gjithë dëshirën e saj:
“Ndihem si fëmijë. Jam një Piter Pan. Sdua të rritem. Pikë.”