KIDA PUSHIME ME TË DASHURIN/ Kush është djaloshi që jeton në Dubai dhe lidhja sekrete! Çifti u kap mat në… – AlpeGossip
KIDA PUSHIME ME TË DASHURIN/ Kush është djaloshi që jeton në Dubai dhe lidhja sekrete! Çifti u kap mat në…

KIDA PUSHIME ME TË DASHURIN/ Kush është djaloshi që jeton në Dubai dhe lidhja sekrete! Çifti u kap mat në…

Mund të themi se kjo është hera e parë që Kida ‘kapet mat’ me të dashurin.

Para disa kohesh, për herë të parë, Kida u përfol për një lidhje dashurie me një moshatar të saj që jeton në Dubai, por tani nuk ka më dyshime.

kida1

Artistja nga Kosova është fotografuar duke shijuar pushimet në Ulqin bashkë me Ajbin, djalin që i ka vjedhur zemrën.

Megjithatë, deri tani nuk kemi një konfirmim zyrtarë nga palët. Nga ana tjetër, po të hedhim një sy në profilin e Kidës në Instagram, do të vëmë re vizitat e shpeshta në Dubai. Kështu ajo na lë të mendojmë se djali misterioz ia paska rrëmbyer zemrën artistes duke e bërë që ajo ta vizitojë më shpesh destinacionin ku ndodhet dhe partneri i saj.

kida