Mbani frymën! Arjon Muça tregon sa paguhet për një postim në Instagram – AlpeGossip
Mbani frymën! Arjon Muça tregon sa paguhet për një postim në Instagram

Mbani frymën! Arjon Muça tregon sa paguhet për një postim në Instagram

Arjon Muça ka zbuluar se cila është shuma më e madhe që ai ka marrë për një postim në Instagram.

I ftuar në Pop Culture, përballë Dojna Memës, ish-banori i BB, ka ndarë disa sekrete nga jeta e tij private, mes të cilave edhe se është paguar 1000 euro për një publikim.

Ai gjithashtu është shprehur se kur ka qenë i vogël, i kanë ofruar 100 milionë lekë për një natë.

Aktualisht Arjoni është i lidhur dhe teksa është pyetur se kur ka qene hera e pare qe ka bere seks, ai ka treguar se nuk e mbante mend, por ka preferuar te thotë se kur ka qenë hera e fundit.

“Para një muaji”, tha ai, pasi e dashura e tij studion jashtë vendit dhe takohen disi rralle. “Më mirë cilësor ”, iu përgjigj Arjoni habisë qe shprehu prezantuesja kur dëgjoi përgjigjen e tij.