“UROJ TA KUPTOJNË SA VLEN…”/ Xhemi Shehu i lë komentin e “dyshimtë” moderatores pas largimit (FOTO) – AlpeGossip
“UROJ TA KUPTOJNË SA VLEN…”/ Xhemi Shehu i lë komentin e “dyshimtë” moderatores pas largimit (FOTO)

“UROJ TA KUPTOJNË SA VLEN…”/ Xhemi Shehu i lë komentin e “dyshimtë” moderatores pas largimit (FOTO)

Xhesi Muçaj është moderatorja të cilën e njohëm më mirë kur fitoi “Top talent 1” në ekranin e Top Chanel.

Bukuroshja simpatike tashmë ka marrë në moderim një tjetër emision në një tjetër televizion shqiptar. Bëhet fjalë për  rubrikën “MesYjesh” në televizionin “Ora News”.

Xhemi Shehu mesa duket gëzon një raport shumë të mirë me Xhesin dhe këtë na i vërtetoi edhe me komentin që i la në foto:” Ti meriton me te miren… uroj ta kuptojne aty ku je se sa vlen realisht! Te perqafoj fort”. Mirëpo kjo na bëri të kemi dyshimin se Xhesi ka zgjedhur të largohet, ndoshta… me hatermbetje? ALPEgossip.al