“A ËSHTË NORMALE QË UN…”/ Olta Gixhari na tregon me këtë FOTO ushqimin që nuk e ka provuar më parë. Ja çfarë është – AlpeGossip
“A ËSHTË NORMALE QË UN…”/ Olta Gixhari na tregon me këtë FOTO ushqimin që nuk e ka provuar më parë. Ja çfarë është

“A ËSHTË NORMALE QË UN…”/ Olta Gixhari na tregon me këtë FOTO ushqimin që nuk e ka provuar më parë. Ja çfarë është

Nëse ju themi “Nutella”, sa llupësa kemi këtu që iu shkoi goja lëng për të?

Epo, të gjithë fansat e Nutella-s do të habiten sot me deklaratën e fundit të aktores Olta Gixhari!

Ajo nuk e ka provuar kurrë këtë çokokrem dhe vetëm tani ka qenë hera e parë që ka ndjerë shijen e tij!

Madje, aktorja e ka ndarë këtë “rrëfim” me ndjekësit në InstaStory, duke treguar se kishte lyer bukën me Nutella.

“A është normale që unë sot për herë të parë në jetë ha Nutella?”- shkroi Olta duke kërkuar mendimin e ndjekësve.

Një pjesë e madhe e tyre u habitën me “vonesën” e Oltës, ndërsa një pjesë tjetër më e vogël nuk e kishin provuar as vetë.

Epo, ka gjithmonë një herë të parë! Më mirë vonë se kurrë thotë një shprehje e urtë popullore!

Po ju keni ndonjë ushqim tjetër në listë, të cilin nuk e keni provuar ende?