LARG MEDIAVE DHE FANSAVE/ Vip-at që u martuan në fshehtësi: Nga Suada Sherifi tek Miriami e Albani (FOTO) – AlpeGossip
LARG MEDIAVE DHE FANSAVE/ Vip-at që u martuan në fshehtësi: Nga Suada Sherifi tek Miriami e Albani (FOTO)

LARG MEDIAVE DHE FANSAVE/ Vip-at që u martuan në fshehtësi: Nga Suada Sherifi tek Miriami e Albani (FOTO)

Ditën e sotme këngëtarja  Miriam Cani dhe Alban Skënderaj na kanë befasuar duek publikuar foto nga dasma e tyre sekrete. Mirëpo çifti i njohur nuk janë të vetmit personazhe publike të cilët  zgjodhën të martohen në fshehtësi të plotë.

Nuk janë të pakta rastet kur vip-at e duan ti mbajnë private dhe larg syrit të mediave momentet e rëndësishme të jetës së tyre.

Kështu ka ndodhur edhe me disa personazhe  të njohur të ekranit shqiptar të cilët kanë surprizuar publikun dhe fansat e tyre kur kanë zbuluar se janë martuar në fshehtësi dhe ceremoni private.

Me pak të ftuar dhe brenda ambientit familjar këta janë VIP-at shqiptar që zgjodhën një dasmë larg syrit të medias dhe fansave.

Miriam Cani

Anjeza Shahini

Rona Nishliu

Suada Sherifi

Enis Byqyti

Eliza Dushku

Adelina Tahiri

AlpeNews.al