SUPER LUKSOZE/ Ja pamjet nga shtëpia luksoze e Majk-ut – AlpeGossip
SUPER LUKSOZE/ Ja pamjet nga shtëpia luksoze e Majk-ut

SUPER LUKSOZE/ Ja pamjet nga shtëpia luksoze e Majk-ut

Reperi i njohur Majk është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme duke ndarë me ndjekësit e tij detaje nga përditshëmria, projektet muzikore, koncertet e gjithcka tjetër.

Së fundmi, ai ka zbuluar për të gjithë se si duket shtëpia e tij, ose më mirë të themi një pjesë e saj. Ai ka postuar në Instastory një foto nga këndi i tij i preferuar që mesa duket është salloni.

Nga mënyra e arredimit mund të dallojmë që Majk ka vërtetë shije. Shtëpia është me ngjyra të ndryshme por kryesisht mbizotërojnë bluja dhe e verdha. Në mur janë të vendosura dy telajo ku shihet i vizatuar portreti i një vajze. ‘Shtëpi e ëmbla shtëpi’, ka shkruar reperi krahas fotos së publikuar.