U NDANË PAS 4 VITESH BASHKË/ Stresi i bën sot Keisit të papriturën (FOTO) – AlpeGossip
U NDANË PAS 4 VITESH BASHKË/ Stresi i bën sot Keisit të papriturën (FOTO)

U NDANË PAS 4 VITESH BASHKË/ Stresi i bën sot Keisit të papriturën (FOTO)

Ndarja e Stresit dhe Keisit ka qenë ditët e fundit në vëmendje të mediave pasi dyshja ende nuk e ka konfirmuar edhe pse gjërat tashmë janë të qarta. Keisi u largua në Kanada ndërsa Stresi nuk e përcolli. Ky i fundit duket se po shijon jetën beqar dhe po merret me projektet e reja muzikore.

 

Ndërkohë një nga shkaqet e para nga të cilat u kuptua ndarja e Stresit dhe Keisit ishte fakti që ata e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami.

Sot Stresi ka marrë vendimin e papritur duke e bërë profilin e tij privat. Në këtë mënyrë Keisi nuk do ketë mundësi të shohë më postimet e reperit.