VJESHTË 2018/ Modelet e fustaneve të vjeshtës që nuk duhet t’i humbisni… (FOTO) – AlpeGossip
VJESHTË 2018/ Modelet e fustaneve të vjeshtës që nuk duhet t’i humbisni… (FOTO)

VJESHTË 2018/ Modelet e fustaneve të vjeshtës që nuk duhet t’i humbisni… (FOTO)

Jeni një vajzë që i pëlqejnë veshjet me detaje lulesh? Çmendeni për një material kadif?

Është zyrtarisht sezoni juaj i veshjes nëse është kështu.

Bini në dashuri me këto fustane gati për vjeshtë dhe blini nga kjo top 12.

1. Model Viktorian

  2. Të rrojë kadifja

3.  I stolisur

4. Fustan këmishë

5. I gjatë dhe pas trupit

6. Me rrip

7. Me vija

8. Model Skocez

9. Ëndrra Arkitekturore

10. Vitet ’80

11. Lule të errëta

12. Diçka e Egër

/AlpeNews.al/