JU KISHTE MUNGUAR? Oriola Marashin tani e gjeni aty ku asaj nuk i ka shkuar KURRË në mendje (FOTO) – AlpeGossip
JU KISHTE MUNGUAR? Oriola Marashin tani e gjeni aty ku asaj nuk i ka shkuar KURRË në mendje (FOTO)

JU KISHTE MUNGUAR? Oriola Marashin tani e gjeni aty ku asaj nuk i ka shkuar KURRË në mendje (FOTO)

Oriola Marashi është ndër vajzat më të suksesshme shqiptare në fushën e modelingut. Ajo merr vëmendje shumë të madhe sa herë që publikon foto e video, por edhe pse është shumë aktive në rrjetet sociale, ditët e fundit është treguar disi më e rezervuar.

Mirëpo sot, Oriola u kthye në Instagram dhe ishte me të vërtetë diçka interesante ajo që postoi.

Modelja simpatike është bërë pjesë efaqes së parë së një revisteje për plotësimin e fjalëkryqeve dhe foton e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Nga rubrika si të shitet fjalëkryqi”, ka shkruar Oriola ba shkangjitur fotos në instastory.