Partneri i Lori Hoxhës feston ditëlindjen, shikoni kush ishte me të në festë (FOTO) - AlpeGossip
Partneri i Lori Hoxhës feston ditëlindjen, shikoni kush ishte me të në festë (FOTO)

Partneri i Lori Hoxhës feston ditëlindjen, shikoni kush ishte me të në festë (FOTO)

Vis Bajraktari sot feston ditëlindjen dhe në vend të një feste të ‘çmendur’ ka zgjedhur diçka më të qetë. Ai ndodhet në Saint Tropez, Francë në shoqërinë e disa personave special. Visi shfaqet në këtë imazh në jaht luksoz krah së cilit shkruan: U zgjova 25 sot’.

Në sfond të fotos duket një femër e cila ka qenë duke kaluar ndërkohë që Visi ka qenë duke bërë foton. Me një kërkim në rrjete sociale, Lori Hoxha nuk ka reaguar fare në lidhje me ditëlindjen e të dashurit të saj. Të ketë qenë me të?